| catthshshshs a întrebat:

Care stie un site cu jocuri online faine? Eu nu gasesc nimic interesant...

15 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Www.armorgames.com
si
www.Kongregate.com
sunt preferatele mele;)
Numai bine, Shin

| Gabry a răspuns:

Incearca pe www.clopotel.ro/jocuri/ :D

| Smackdown a răspuns:

Http://www.y8.com/ are cam orice jocuri

| Raul a răspuns:

@shin,@abis care sunt numele voastre de utilizatori...si eu joclaughing(super tare the last stand 2)...incearca metin, the west, ikariam si counter laughing

| SLeVeN a răspuns:

World of warcraft.

| abis a răspuns:

Shin, si mie imi plac cele de la Armorgames. Preferatul meu este The Last Stand 2. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.miniclip.com cand nu am ce face ma joc in continuu jocu asta http://www.miniclip.com/games/8-ball-quick-fire-pool/ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 este raspunsul eu ma mam jucat si as mai vrea sa joc dar nu stiu de ce numi mere compiuteru sun mai mute tipuri de metin ex:metinUS, metinRO, metinUK SI ASA MAI DEPARTE iti zic mai bine metin us sau ro. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Pai ai putea sa incerci ebog.com/ ca ai muuuulte jocuri. Funda?

| latinu a răspuns:

Poti pe miniclip.com sau pe pog.com ...ai grija creaza dependenta