| baiatudela4 a întrebat:

Care stiti o comedie nou la care se rade cu pofta?

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Soul plane
Bride wars
American Virgin
American Pie
Si cred ca ar mai fi cateva happy

12 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

The Hangover.

| JeSa a răspuns:

Buna!, daca nu ai vizionat White Chicks big grino comedie(2004 )nu tare ci foarte! viz.

| JeSa a răspuns:

...indrept raspunsul prin a-ti recomanda sa vizionezi aceasta comedie I Love You Philip Morris (2009)!happy Post dublu!big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Don't miss with the Zohan

| MM a răspuns:

The Ugly Truth

| iri a răspuns:

"Little man" e o super-comedie. E din 2006, dar daca nu ai vazut-o merita sa te uiti. big grin

| DrViorel a răspuns:

Yes Man- Jim Carrey. Eu ti-o recomand o comedie romantica de bun gust.

| Mihai_6663 a răspuns:

Miss March. e de acum un an sau doi da` in caz ca nu l-ai vazut merita...Comediile din ultimu timp sunt de rahat.

| i.love.me a răspuns:

Arerican virgin

| andreyutzzu3 a răspuns:

Dude where's my car e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarul gol golut- il recomand este foarte amuzant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The boat that rocked