| madutapapusa a întrebat:

Care stiti un program de facut videoclipuri? cu mai multe efecte?

4 răspunsuri:
| itsirc3 a răspuns:

Sony Vegas, dar e destul de greu.

Răspuns utilizator avertizat
| DariusDaniel a răspuns:

Sonny Vegas Studio, Camtasia Studio sau Windows Movie Marker sunt mai usor de inteles si foarte bune.Aici mai gasesti si alte programe de editat: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174

| moonlight20 a răspuns:

Http://en.kioskea.net/download/download-124-windows-movie-maker
doar ca nu merge doar pe vista, si eu incerc sa gasesc unu care sa mearga la orice fel de windows