| marykeira a întrebat:

Care sunt actorii vostri preferati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traian Basescu si Elena Udrea, in rol secundar Emil Poclaughing

28 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Robert de Niro, Al Pacino, Harrison Ford, Jim Carrey, Julia Roberts, Hillary Duff, Eddy Murphy. Sunt si actori romani care m-au castigat cum ar Sergiu Nicolaescu, Florin Piersic, Gheorghe Dinica sau Marga Barbu.

nony
| nony a răspuns:

Vin Diesel

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dintre femei imi plac:Jenifer Love Hewitt, Kate Beckinsale, Milla Jovovich(cea mai tare :X )
Dintre barbati:Adam Sandler, Johnny Depp, Brad Pitt(bineinteles laughing ) Hugh Dancy si cam atat imi amintesc happy

| inna a răspuns:

Jennifer Aniston si Nicolas Cage.

| Pho3nix a răspuns:

Am multi actori preferati dar ii zic pe cei mai favoriti.
-Shia LaBeouf
-Megan Fox
-Elisha Cuthbert
-Tom Welling
-Kristen careuk

etc

| Pho3nix a răspuns:

Am vrut sa scriu Kristen careuk. big grin
Scuzati de greseala happy

| BabyPink a răspuns:

Kristen Stewart, Robert Pattinsonlove struck, Taylor Lautner.
Majoritatea sunt din Twilight love struck

| crisS a răspuns:

Tom Cruise
Jonathan Tucker
Ellen Pompeo
Cristian Meier
Edit Gonzalez
Ian Somerhalder

| daniDeeDee a răspuns:

Wentworth Miller
Will Smith
Johnny Depp
Brad Pitt
Jim Carey

| Victoria a răspuns:

Alejandra Lazcano, David Zepeda, William Levy, Maite Perroni, Fernando Colunga, Adela Noriega, Edith Gonzalez, Guy Ecker, Sonya Smith, Maritza Rodriguez, Carolina Tejera

| mary_4765 a răspuns:

George cloney.brad pitt, sharu kan

| Gregory a răspuns:

Salutare ! Actorul meu preferat este Robin Williams, iar ca şi actriţe îmi plac Nicole Kidman, Meryl Streep, Thalía, Halle Berry, şi Vanessa Williams. Numai bine happy

| costyn162 a răspuns:

Zac Efron, Jeam Carrey, Corbin Bleu, Miley Cyrus, Julia Roberts, Vanessa Hudjens, Gheorghe Dinica, Florina Cercel, Carmen Tanase, etc.

| VladyCristian a răspuns:

Cel mai tare actor e Martin Lawrence. rolling on the floor Alti actori buni: Jim Carey, Sandra Bullok, Wentworth Miller ( scofild - din prison break ), Will Smith, Eddy Murphy etc happy

| Emeraude a răspuns:

Imi place mult James Dean, desi nu mai e.
Dar contemporan, il prefer pe Johnny Depp.Mai sunt si altii, De Niro, DiCaprio, Denzel Washington, Liv Tyler, Sharon Stone, Zeta Jones.Destul de multi.
Ca si actori romani, imi plac mult Maia Morgenstern, Maria Dinulescu, Marin Moraru, Ionut Grama...Si Marius Manole, imbraca un fel de haina care-i da toata puterea din lume pe scena, chestie care-l face fascinant.
Ma rog, stii cum se zici, multi chemati, putini alesi.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Angelina Jolie, Megan Fox, Kristen Stewart.

| JesterRO a răspuns:

Gheorghe Dinica, Will Smith, Mila Jovovich, Bruce Willis, GERARD BUTLER, Sigourney Weaver, Denzel Washington, Samuel L. Jackson, Chris Tucker, Vin Diesel, Mel Gibson, Al Pacino, Robert De Niro.

Nu sunt in ordine, dar voi face un top 5:
1. Bruce Willis
2. Will Smith
3. Gerard Butler
4. Al Pacino
5. Mila Jovovich

| Rezzo a răspuns:

Jessica Alba, Al Pacino, Robert de Niro, Eddie Murphy, Martin Lawrence, Brad Pitt, Will Smith, Matt LeBlanc, Jennifer Aniston, Matthew Perry, Charlie Sheen, si actori romani Gheorghe Dinica, Mircea Diaconu, Sergiu Nicolaescu, Bebe Cotimanis, si mai sunt cativa da-mi scapa acum.

| maria1992 a răspuns:

Femei: Keira Knightley, Jennifer Love Hewitt, Mila Johovici. Barbati: Brad Pitt:X, Johnny Depp, Antonio Banderas si Eddy Murphy

| ioana_3915 a răspuns:

Johnny Depp, Mathew Mcfayden, Keira Knightley, Eddy Murphy, Jim Carey etc

| eyline a răspuns:

Keanu Reeves, Charlize Theron...

| lena_7423 a răspuns:

Johnny Depp, Ian Samerhalder, Wentwort Miller, Dominik Purcel si altii.

| anca2903 a răspuns:

Jim Carrey

| uzzi92 a răspuns:

Robert de Niro, Al Pacino, Vin Diesel...

| mady_1396 a răspuns:

Ian Somerhalder
Jim Carrey
Anne Hathaway
Adam brondy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam sandler si jim carrey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandra lazcano, sonya smith, thalia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alejandra Lazcano, David Zepeda, William Levy, Sonya Smith, Maritza Rodriguez, Carolina Tejera, Adela Noriega, Guy Ecker, Edith Gonzalez, Maite Perroni, Fernando Colunga, Thalia, Marlene Favela, Natalia Streignar, Mario Cimarro si Jorge Reyes