| pink0angel a întrebat:

Care sunt cantaretii vostri preferati? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga the besttongue

5 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Enrique iglesias :X

| cLaudYu a răspuns:

Rihanna, Beyonce, Lady Gaga, Sahara...

| ioana_1851 a răspuns:

Poi o lista cam lunga da noh.Ciara N'dubz Justin Timberlake Akon Shaggy Alex Puya Deepside Djs Inna Dario Zack Roller Sis Keri Hilson Timbaland Beyonce David Guetta Cascada Edward Maya Rihanna Yves Larock Crazy Loop Michael Jackson Stella Leighton Meester Flo Rida Lady Gaga Sean Kingston Smiley ashlee Simpson Kat Deluna Kanye West Lil Wayne Dya P. C. D. David Deejay Neyo Shontelle Lil Mama Pink Soulja Boy Akcent Sahara M. I. A. Taio Cruz Usher Play and Win. oricum acum nu mi amintesc pe totihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2pac. Unul dintre ei.

| bybycutza a răspuns:

Poi am multi...Vannesa Hudgens... Justin Timberlake... Inna... J. L. S... Lady Gaga... Beyonce... Enrique Iglesias...N-Duzz...US5...Corbin Blue