| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune locuri de vizitat în Cluj?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In centrul orasului te poti plimba pe jos mai mult de o saptamana, pana ce vezi toate obiectivele istorice, culturale, etc.
Daca te urci pe Cetatuie sau pe Dealul Feleacului, poti vedea panorama orasului, atat ziua, cat si noaptea.
Daca nu ai somn si vrei sa te distrezi, e suficient sa opresti un taxi si sa intrebi in ce tip de local doresti sa fii dus.

Daca nici asa nu gasesti nimic interesant, atunci ramaii in camera de hotel si dormi linistit, pana ce-ti expira sejurul.

| RAY a răspuns:

Primaria il vizitezi pe pinochio

| cfrtobias a răspuns:

Stadionul Dr. Constantin Rădulescu tongue

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Serios! Doar atât? Vin tocmai de la Constanța pentru atât?

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai altii iti zic alte zone intelegi fiecare unde ii place