Care sunt cele mai interesante bloguri de Entertainment?

Pe UBIX.ro!
UBIX.ro este un filtru tematic al blogosferei dedicat publicului larg care face din marea masa a blogosferei si care acopera multiple subiecte, un ansamblu de ,,blogosfere” tematice. Una dintre acestea este si cea dedicata entertainment-ului, care contine posturi aparute pe bloguri despre seriale, filme, muzica si monden.

Pe filmetari.com gasesti recenzii interesante despre cele mai noi filme din box-office, dar si stiri din lumea cinematografiei. Urmareste de asemenea concursurile cu premii care constau in invitatii la cinema.

Exista viata dincolo de box-office. Pe movieblog.ro vei gasi informatii despre festivaluri de film (si jurnale din cadrul acestora), filme alternative, scurt-metraje etc. Vei gasi informatii despre Cannes, NexT, TIFF, Anonimul, AsiaFest si multe altele.

Pe serialetari.com gasesti stiri despre actorii din serialele preferate, promo-uri ale seriilor viitoare sau informatii despre productii viitoare.

Nu stii ce serial sa alegi pentru a-ti petrece serile in compania unei pungi de popcorn? tvblog.ro ofera informatii despre cele mai noi seriale. Impartirea serialor pe categorii si sondajele te vor ajuta sa-l alegi cel mai interesant.

Recunoaste, arunci o privire in autobuz peste umarul celui care citeste un tabloid. Pe blogul sandy-bell.com poti intra pentru a afla cine s-a mai cuplat, cine s-a mai despartit, cine pe cine a inselat fara sa recunosti ca ai citit despre asa ceva.

Si daca ai aflat toate mondenitatile autohtone, intra pe pudel.ro pentru a vedea ce mai fac staturile internationale. Adevarata varsta a Madonnei, poze paparazzi sau outfit-uri care dor, toate se gasesc pe acest blog!

Divercitycafe.ro se defineste ca fiind un blog de muzica noua si filme. Blogul este interesant nu doar pentru informatiile referitoare la cele mai noi lansari, ci si pentru detaliile din spatele scenei.

Un alt blog pe care nu trebuie sa-l ratati este dulapiorul.com. Blogul nu rateaza nicio lansare, niciun nou album dar ofera si interviuri, profiluri de vedete.

UBIX.ro este locul in care informatii relevante din blogosfera sunt grupate pe diverse teme si rezolva astfel problema cautarii de texte scrise pe bloguri in functie de categorii de interes. UBIX.ro mai cuprinde alte patru sectiuni pe langa Entertainment: Profesional, Stiri, Relaxare si Cultura.

Un articol oferit de Ubix.ro

10 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Interesant, dar puteti incerca si http://www.bagamare.ro/ sau alte site-uri ce indexeaza bloguri.

| timbucadrian a răspuns:

Daca veni vorba de bloguri... mie imi place blogu asta... http://tudy.info vedeti daca va place ce posturi are.
tudy.info este id`ul de messenger unde puteti primi informatii despre blog...
incercati ...si vedeti cum vi se pare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://blogulluipool.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul interesant este monden.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eonline.ro
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.desprefilme.com e o completare pentru cele mai noi si cele mai bune recenzii despre filmele noi. Intrati sa vedeti daca ma insel, parerea mea este k www.desprefilme.com este unul din cele mai bune de pe nisa lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://onlinecnm.blogspot.com blogul asta e super cool filme online si filmulete amuzante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult mai frumos asta...si mai interesant http://ptc-others.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe poogo.ro poti citi blogurile vedetelor.

| Prealtfel a răspuns:

Ce tare, fiecare posteaza un link cu propriul blog:))
www.eizolici.com