| Mike66Danger a întrebat:

Care sunt cele mai noi jocuri pe care le stiti, dar sa nu fie ceva de gen impuscaturi sau violenta? Stiti si jocuri online misto (cum ar fi Metin2, dar nu chiar metin ca nu imi place)? Fundita daca imi explicati si cum sunt aceste jocuri!

Răspuns Câştigător
| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Supreme Commander Forgged Aliance
Starcraft 2 Wings of Liberty ( 59 e )
TLBB
4Story
Lineage 2
TERA : The exiled realm of Arborea ( asteapta 2011 ) - cred ca e castigatorul
Guild Wars ( nu mai stiu ce versiune e buna )
Freerunning ( parkour freerun si altele )
PlanetMichael ( jumatea anului 2011 )
Need for Speed World Online ( gratuit )
Tekken 5 ( violenta )
Dragon Age Originns
Sims Medieval
Everquest 2
Star Trek Online: Season Two
Mass Efect 2 ( frumos )
Mafia 2 : Collectors Edition
Crysis 2 ( poti sa il joci 3D cu ochelari )
Harry Potter and the Deathly Hallows

Sunt multe noi...

5 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Barn buddy de pe hi5.iti cultivi plante, poti juca impreuna cu prietenii tai care mai au ferme, poti fura de la ei, dar si ei pot fura de la tine daca nu ai caine.iti poti cumpara animale, peisaje etc, oricum scrie acolo, ai instructiunile in romana si e ff simplu

sau robiju http://jocuri.apropo.ro/jocuri-apropo/joc-robiju-3527404
aici poti juca si ca guest, doar de proba, deci nu e nevoie sa te inregistrezi, joci cu alti utilizatori si ai chat, poti sta de vorba cu ei.
si aici ai instructiuni la "ajutor" in romana, oricum trebuie sa potrivesti minim 3 piese de aceeasi culoare pe coloana sau linie.cine termina primul castiga.
:*

| reghi a răspuns:

Burn Buddy de pe hi5... si scrie ce sa faciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angels online dar nu-i chiar asa de nou il gasesti pe http://ao.igg.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu situ un joc nou daca vrei sa il sti cautama pe adesa de pe idul meu de mes care este lucagaraiacu

| edyronaldo a răspuns:

Transformice