blonda_suprema
| blonda_suprema a întrebat:

Care sunt cele mai penibile situatii in timpul sexului?

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

din prisma barbatului ar putea fi ''pierderea puterii''in timpul actului.cred ca ai inteles la ce ma referbig grin

11 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

sa tragi un part..., sa te scape un pic pisu...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa intre soacra peste tine...

blonda_suprema
| blonda_suprema explică:

Oare ar putea fi penibil si atunci cand corpurile celor implicati in treaba asta scot acele sunete specifice cand prind goluri de aer?

blonda_suprema
| blonda_suprema explică:

Da atunci cand vezica ta este prea plina si nu stii cum sa faci sa ajungi mai repede la WC da iti e rusine sa intrerupi?

| Dara a răspuns:

Sa intre soacra peste tine exact in punctul culminant!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te sune sotia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand iti dai singur seama ca esti penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''sa intre soacra'' ce tampenii.laughinglaughinglaughing sa ramana ''barbatia moale'' exact cand era mai interesantlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intre soacra si sa iti si moara in acel moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand am citit aceasta intrebare si raspunsurile date la ea, am devenit mult mai intelept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te sune sotia, ala a fost cel mai tare, un sot model, nu?