| Ady_3821 a întrebat:

Care sunt cele mai tari jocuri pe care le-ati jucat?

6 răspunsuri:
| CezaraLoveBill a răspuns:

Gta (aici se includ toate felurile de GTA), Metin 2! Maicauta si tu pe net sa vezi. Eu nu prea le am cu jocurile :p

| Pomar a răspuns:

Grand Theft Auto San Andreas, Return to Castle Wolfenstein, S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat, Metro 2033, Grand Theft Auto IV, Civilization V, The Saboteur, Split Second Velocity.
Astea mi-au placut cel mai mult big grin sper sa iti placabig grin

| HinnaBunneh a răspuns:

Imvu winking

| BlackAngel23 a răspuns:

Max payne

| Octaviana_9832 a răspuns:

Nu prea le am cu jocurile dar in ciuda faptului ca sunt fata ador FIFA! happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu...ca toate sunt pentru copii mici