| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt fotbalistii vostri preferati(un top) big grin?
Puteti include si fotbalisti 'pensionari' precum Pele, Zizou(Zinedine Zidane), Maradona, Hagi, Plattini etc. :G

Răspuns Câştigător
| Andrei10101 a răspuns:

1.Cristiano Ronaldo
2.Messi
3.Rooney
4.Ronaldinio
5. Kaka
6. Drogba
7.Gerrard
8. Terry
9.Maradona
10.Hagilaughing

6 răspunsuri:
| Craiovamax a răspuns:

Fotbalistii mei preferati ar fi : Sergio Kun Aguero, Mesut Ozil, Cesc Fabregas, Lionel Messi, Diego Milito, Xavi, Iniesta, Mario Balotelli, iar din Romania imi place Andrei Cristea, Cadu, Torje, Bozovic, Yssouf Kone, Ousmane N'doye.

| Mihai300_6475 a răspuns:

Di Maria, Nani, Wesley Sneijder, Eljero Elia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andres Iniesta, Kaka, Fernando Torres, David Villa, Rafael Van Der Vaart, Robin Van Persie, Xabi Alonso, Xavi, Lionel Messi, C.Ronaldo,Michael Ballack, Zinedine Zidane, Ruud van Nistelrooy. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andra nu te supara dar cred ca topul tau nu e stabilit de calitatea fotbalului ci de "altceva". Oricum multumim.

| Veex123 a răspuns:

1.Cristiano Ronaldo
2.Messi
3.Neymar
4.Rooney
5.Iniesta
6.Xavi
7.Ronaldinio
8.Drogba
9.Steven Gerrard
10.Nani

| andra_5611 a răspuns:

Eu nu prea sunt o microbista infocata si nu cunosc multi fotbalisti, dar uite topul meu 5:

1. Chivu
2. Radoi
3. Dica
4. Mutu
5. Goian