| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care vreti neaparat sa le faceti pana la.70 ani?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

-Sa am o relatie stabila si un acasa.
-Sa am mai multe relatii de prietenie autentice, in afara virtualului. Oameni cu care sa calatoresc, sa petrecem impreuna, sa fim acolo cu adevarat unii pentru altii.
- Sa calatoresc foarte mult
- Sa invat alte cateva limbi straine
- Sa imi castig existenta din ce imi place, sa am un stil de viata si nu un loc de munca

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Interesant! Dar am o intrebare din curiozitate daca nu te superi:Limba ta de provenienta e româna? big grin

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, limba mea de provenienta este romana. De ce intrebi?

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

Din curiozitate, ca intotdeauna. happy

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa vizitez Parisul si U.S.A, sa ma plimb cu nepotii si cu copiii si sa conduc o masina frumoasa.Si mai ales sa traiesc atat de mult si sa-mi vad familia intreaga si fericita

| XatomisX a răspuns:

Sa fumez iarba

| anonim_4396 explică (pentru XatomisX):

Deci asta ar fi singura ta realizare? laughing

| XatomisX a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam da ca in rest le-am facut pe toate laughing sunt la facultate ca medicina am prietena am detoate am par lung laughing sa fumez iarba a ramas dar asta pe la 80 de ani ca sa nu imi distrug viata laughing

| PonciK3214 a răspuns:

Salut
familia, desigur familia pentru mine e cel mai important lucru, sa ma casatoresc, sa nasc minimum 2 copii si sa astept nepotii. Sa-mi duc fica si baiatul in clasa intii, sa plec la mare impreuna cu sotul, sa-mi caut rochia potrivita de mireasa, sa sar cu parasuta, sa pregatesc un curcan in cuptor (niciodata nu am copt). Sunt multe lucruri care doresc sa le fac, eu traiesc de parca e ultima zi a mea si visez de parca as trai o suta de ani. Am dorinte multe si sunt sigura ca voi reusi sa le implinesc pe toate
Te pup, pa

| LolaLollita a răspuns:

Cel pe care trebuie sa-l fac neaparat: sa traiesc pana atuncilaughing

| Brâncuşi a răspuns:

Bună, lucrurile mele care vreau să le duc până la bun sfârşit este : să-mi duc munca până la bun sfârşit să fiu mândru că lucrez unde mi-am propus şi să am doi copii sănătoşi atât îmi pot dori la momentul actual.
Sărbători fericite!

| Hevnoraak a răspuns:

Poate join the US marines.Să am o soție care să mă iubească, copii sănătoși restul nu contează.Să fiu fericit alături de ei e tot ce aș vrea să fac, restul e pe planul doi.

| FastAndFurious a răspuns:

Un bucket list, dar de pe la 65 incolo.

| LiviuStefan a răspuns:

Sa devin medic si sa intemeiez o familie!

Răspuns utilizator avertizat
| 34asdfg76543jh a răspuns:

Hmm..sa merg in Coreea de Sud, sa termin o facultate, sa invat bine un dans dintr-un videoclip, sa invat sa fac cubul rubiklaughing inca nu stiu, sa invat sa joc sahthinking ...sunt mai multe:d cam atat imi vin in minte acum:d

| Te_Ube_Billutz_1998 a răspuns:

Sa-l intalnesc pe Bill Kaulitz in realitate, sa termin liceul de muzica, sa invat ca lumea Gangnam Style, si dupa aia voi fi o batranica cuminte happy
Poate voi fi o batranica cuminte ma mai gandesc rolling on the floor