| EduardCinca a întrebat:

Care sunt raspunsurile pentru intrebarile de pe national roleplay (SAMP)
Ești într-un Premier de culoare neagră și te urmăresc două unități de poliție. Nu ești înarmat și nu prezinți pericol. În timp ce treci prin Idlewood, un civil îți sare în față și îl calci. Îți continui tentativa de a evada de mașinile de poliție, însă observi că mai ai doar foarte puțină benzină. Spune-ne de la ce a pornit toată urmărirea, de ce ai preferat să fugi și să nu rămăi pe loc, și tot ce ai făcut pănă în momentul observării cantității de benzină și ce vei face în continuare?

2. Un infractor ți-a omorât tatăl și dorești să te răzbuni. Știi de la prietenul tău Michael că un traficant de arme face vânzări chiar acum într-un depozit părăsit din El Corona. Spune-ne cum acționezi ca să cumperi arme de la el.

3. Te afli în Ganton, cu dorința de a merge înspre Idlewood. Doi negri, cu fizic destul de slab, se pun în fața și respectiv în spatele tău. Negrul din spatele tău îți soptește să-i dai tot ce ai în buzunare, și să nu faci scandal. Nu știi dacă sunt înarmați, deoarece nu te amenință niciunul cu arme, sau cu cuțite. Ce faci? Și ce sumă de bani i-ai putea oferi?

4 Te afli într-un garaj unde ai efectuat un schimb de arme cu dealer-ul tău. Pe neașteptate poliția dă buzna în garaj și vă somează. Amândoi aveți arme la voi. Cum ai reacționa într-o astfel de situație?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti ofera altcineva raspuns la jocul asta, ce farmec mai are sa-l joci?

| zilog a răspuns:

Te rog sa anunti inca din primul rand ca este vorba despre un joc.