| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt regulile la poker?
Cum se joaca?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Regulile is balamuc, depinde ce tip de poker joci.Ma uitai acum ca am o carte e jale laughing eu nu sunt jucator dar am o carte in care descrie pe fiecare si ce reguli sunt,ce sa faci cand sa faci, ce face dealeru ce vai de mine sincer imi prind urechile in cartea asta, unde pui ca e sin engleza. Explica acolo totce vrei sa stii de la A la Z. Daca esti curios si am timp pot sa scanez si sa iti trimit, Nu stiu daca te ajuta cu ceva, dar numa sa am timp.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru Sherrrrdeley):

Mersi, dar am dat si eu de site-ul ala la un search pe Google si n-am inteles nimic.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie invatat SI in practica.
Regulile se invata dupa ce ai deja primele notiuni de baza.