| NoMusicNoLife a întrebat:

Care sunt tarile voastre preferate si de ce ati vrea sa mergeti sa le vizitati?

Răspuns Câştigător
| denise_9126 a răspuns:

U. S. A - sa traiesc ( putin) "visul american", ca si in filmele americane cu adolescenti (:
Bolivia - pentru cel mai intins si frumos desert de sare pe de Terra.
Anglia - pentru locurile frumoase...
Scotia - pentru castelul " Hogwarts" din Harry Potter (:
Singapore - pentru arta si cultura oamenilor de acolo
Africa de sud - pentru jungla/savana.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rusia, iarna miar place sa merg sa vad cum e la - 50 de gradewinking si imi place cum vb lumea ma face sa rad laughing

| carminaburana43 a răspuns:

Prima ar fi Grecia ce as vizita.Pe urma Elvetia, Franta, Italia, Spania de fapt sunt curioasa de aproape toate statele Europei.Zau asa.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Ador Americalove struck pentru ca acolo gasesti tot ce vrei si mi-as dori sa vizitez Los Angelesullove struck pentru ca acolo sunt actorii mei preferatilove struck

| larya234 a răspuns:

America pai acolo sunt vedete

| RMihai a răspuns:

In America as vrea sa merg sincer, acolo nimeni nu a auzit de Romania nu-s rromi...

| Iubesc Limonada a răspuns:

Germanialove struck

| SaMoriTu a răspuns:

Japonia :X:X

Datorita obiceiurilor spectaculoase si mancarii extrem de renumita in toata lumea.
Mai sunt si uimitoarele peisaje... temple, casele unice in stil japonez si tot ce tine de japonia

| GyeBaek a răspuns:

Fiecare tara are frumusestea ei aparte.

| Dayana14 a răspuns:

Turcia - Au niste traditii si o cultura foarte interesanta.
Am fost de doua ori pana acum happy Anul trecut si anul acesta big grin

| OHmyGosh a răspuns:

Mie imi place mult America...cu toate ca e continent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao.
Sincer, mie îmi place ţara mea. Poate că vreodată dacă aş avea ocazia, aş merge în Franţa ca să văd Parisul.Cum a zis şi lomna2010 fiecare ţară are frumuseţea ei. Dar mie îmi place ţara meu, cu toate că e aşa cum e...
XoXo.

| zuzaa a răspuns:

Franta :X:X.imi palce si limba lor... dar si comportamentull.si locurile frantei.TOT:X:X