| MihaiN1 a întrebat:

Care va uitati la Fenomene Stranii? >:

Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

E o emisiune buna deoarece iti atrage mereu atentzia, nu te lasa sa te plictisesti nici un moment! In concluzie un show pe cinste.Merita vazut! happy

| Dean1996 a răspuns:

Si eu ma uit, mi se pare ultra misto, adica sa ma uit la emisiune, am o cunostinta de 9 ani care se mai uita, deci e penala, imi place ca dupa ce ne uitam trebuie sa ma duc cu ea de mana la toaleta, si sa mai si intru cu ealaughing)))))))))

| Anonim69 a răspuns:

Euuuulove struck
MA uit de cand eram miiiiiicablushing:X
Stiu cred ca toate episoadelelaughingMai ales cand sunt reclamele si apar ochii aia, ptiu, mereu ma speriilaughing

| Ana a răspuns:

Eu ma uit, imi place mult.