| KikiRiki98 a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos oras din Romania? Dar cel mai frumos din lume? De ce?

Răspuns Câştigător
| Just4FunIE a răspuns:

Mie mi se pare ca Timisoara e cel mai frumos oras din Romania... uite de ce: http://www.adevarul.ro/......56849.html
iar din lume:
http://www.220.ro/......wyCMdc1IJ/
Nu cred ca mai are rost sa comentez.Vei vedea "documentarele" si te vei convinge singurica... Sper sa ti-am fost de folos :*

11 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Sibiu și Praga.

| LiaYapp a răspuns:

Din Romania Brasovu', Timisoara, Sibiu, Sinaia, Bucuresti si din lume Londra, Paris

| Lovemebabybee a răspuns:

Oras:Timisoara iar cel mai frumos din lume:Los Angeles. Funda?big grin

| Grimalkin a răspuns:

Fiecare oras e frumos in felul lui. Din Romania imi plac Clujul, Timisoara, Pitestiul si Bucurestiul. Din lume ar fi multe. Londra, Paris, Tokio, Avila (Spania), Stockholm, York (Anglia) si muuulte altele. Nu am un motiv pentru care sa-mi placa. sau da, arhitectura, cladirile, oamenii. Stii, de multe ori iti place un lucru fara sa stii de ce :]

| Simooxd a răspuns:

Sibiu Si Los Angeles happy.

| Alee_6805 a răspuns:

Din lume? Ar fi mai multe.Preferatele mele sunt:Los Angeles,Paris, Roma, NEw York.

| roland2948 a răspuns:

Brasov.Pur si simplu imi place e foarte frumos

| IceCube a răspuns:

Pai in Romania batalia se da intre Sibiu si Brasov.
Iar in lume nu pot sa aleg.Sunt o groaza,dar mie imi plac orasele din nordul Europei, linistite, curate :X

| PisikaNeagra a răspuns:

Din Romania mi se pare Sinaia.
Din cate am vazut eu imi place Paris.

| blackangel96 a răspuns:

Pai cel mai frumos oras din Romania cred ca e Constanta
iar din lume hmmm thinking cred ca BANGKOK, Thailanda am vazut un documentar si ma uimit

| alexutza003 a răspuns:

Cel mai frumos din Romania cred ca este sighisoara iar din lume nu cred ca pot alege pentru ca fiecare avem pareri diferite