| poly_4749 a întrebat:

Care vinde motorina la un pret bun?

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Motorina la pret bun gasesti doar amestecata cu apa.

| adi4ever a răspuns:

Accepti 1litru de motorina si restul 9 de apa? Ca sa imi scot si eu niste bani
Iti cer pret promotional 25 de lei 10 Litri, dar daca iti va muri masina sau tractorul sa nu vi pe TPU sa ma cauti ca asta va fi ultima mea vanzare si inchid magazialaughing
De unde va vin ideile astea? Sau voi sunteti de aia care ce visati noaptea puneti dimineata in aplicarethinkinglaughing

| Dj Boalca a răspuns:

Daca stai in bucuresti am eu motorina

| mihai_6493 a răspuns:

Cred ca glumesti. Vorbeste cu camionagii de prin zona ta care lucreaza pentru firme. le dai bani si scoti din rezervorul camionului. Asa se face in ***, nu dai anunt pe net. da-mi fundita macar