| Mirela_3940 a întrebat:

Cartea "Ratacire" de Lauren Kate a aparut? Daca nu, stiti cand va aparea?
Si app:sunt 4 volume?(Damnare, Ratacire, Passion, Rapture). Eu asa am auzit.
funda

Răspuns Câştigător
| Clara120 a răspuns:

Nu cred ca a aparut.Torment, in traducere Ratacire, va aparea la Litera in martie – asa au spus cei de la editura.(dar dupa cum bine vezi maine deja intram in luna Aprilie.Vedem noi cand apare.Ma informez si te anunt).
Da, sunt 4 volume."Passion" am auzit ca va aparea pe 14 iunie, 2011, iar "Rapture" in primavara lui 2012. Uite site-ul oficial:
http://www.fallenbooks.com.au/index.html.
Poti intra si sa te informezi mai bine.:d

4 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Eu am auzit de alte 3 volume... insa eu am citit doua din ele ultimul nu a aparut si ultimul din seria Fallen este passion
(Fallen, Torment, Passion)... Eu asa am auzit happy

| Clara120 a răspuns:

Scuze.Nu este bun site-ul. Uite:
http://www.fallenbooks.com.au/

| LadyInBlack a răspuns:

Hey happy nu, din pacate nu a aparut sad... apare pe la sfarsitul lunii aprilie...cel tarziu la inceputul lunii mai. Da, sunt 4 volume. :X

| Mirela_3940 explică:

Ptr TearsFall:Mda...ma rog.Nu am scris eu bine.(am scris cum e la noi in Romania.)Damleg-Fallen, Ratacire-Torment, Pasiune-Passion si Rapture.