| claudiu12_9253 a întrebat:

Cartela de telefon orange, vodafone, cosmote expira dupa 2 ani?

5 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Poi sa zicem expira daca nu-ti incarci cartela big grin se zice ca iti pierzi numarul de telbig grin FUnda

| Radu18 a răspuns:

Cartela cosmote expira dupa 12 luni daca nu o reincarci daca o reincarci din cand in cand la 24 de luni expirawinking Funda?

| shaoboy a răspuns:

Doar daca nu are credit

| claudiu12_9253 explică:

De folosit o folosesc.Am cartela de Vodafone si peste cateva zile face 2 anilaughing. Intreb deoarece am avut cartela de Orange si la fix 2 ani nu mai mergea si mai si aveam 10 euro pe ea crying((((((((

| Sufletel_3419 a răspuns:

Ea expira dupa 6 luni, daca nu te folosesti u ea. funda?