| validana a întrebat:

Cartusul de la imprimanta poate fi incarcat cu cerneala?

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

Te referi poate la cartusul de la imprimanta. Raspunsul in cazul asta este da si nu. Depinde de imprimanta si de cartus. Cartusele sunt de diferite tipuri, marimi, de la diferiti producatori, cu cip, fara cip, negru, color etc... Iti recomand sa cauti informatii specifice despre tipul, firma si tipul de cartus pe care le ai pe internet si numai asa o sa aflii raspunsul la intrebarea ta. Sau mai repede te duci la o firma care se ocupa cu reincarcat cartuse si or sa-ti spuna ei ce si cum.

In cazul in care tu stii sa-ti reincarci cartusul si vrei sa pui cerneala simpla de stilou in el, nu ti-as recomanda. Cauta in magazine tus special.
Bafta

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu

| Alex_7297 a răspuns:

Încarcă-l şi zi-ne şi nouă dacă merge!

| MariuZ a răspuns:

Daca e imprimanta cu cerneala - da. Daca e cu toner iti trebuie un refill cu toner...

| EUSIATIT a răspuns:

Nu sub nici o formaq tus e tus iar cerneala.

| Aammy a răspuns:

laughing Nu! E ca si stiloul. Stiloul tau poate fi incarcat cu tus de la imprimanta?

| sereday a răspuns:

Nu, in mag specializate este un tus special(refil)pentru tipul de imprimanta.alb-negru sau color(set de 3 culori) si au instructiuni in cutie