| ovdiuc a întrebat:

Cat ar costa de persoana o excursie la Brasov 3 zile(2 nopti) cu masa, transport si cazare incluse?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Depinde de unde pleci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim ce mijloc de transport alegi? de unde sa stim din ce localitate pleci? de unde sa stim unde vrei tu sa mananci? de unde sa stim la ce fel de hotel vrei sa stai?

mai intai gandeste ce vrei sa intrebi si pe urma intreaba

| zHeArTz a răspuns (pentru suntserios):

Nu gandeste...

| ovdiuc explică (pentru suntserios):

Scuze dar am scris intrebarea in graba. Localitatea de unde plec este Piatra Neamt.Am dori un hotel sau o pensiune cu 2 mese pe zi