| ArtisticWorld a întrebat:

Cat ati platit pe telefonul Samsung Corby fara abonament, dar in reteaua Orange? Funda+Vot.

Răspuns Câştigător
| Petruţa98 a răspuns:

Cam 270 Lei big grin. Sper ca tem ajutat

3 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Poi in magazin costa
489 RON
Dar la abonament-ul cu Orange costa
1 leu

| afrodita3333 a răspuns:

Eu am platit 4 milioane si ceva aproape 5 dar acun cred ca este mai putin.Problema este ca s-ar putea sa su se mai gaseasca.O prietena a fost vara trecuta sa isi i-a unul si nu mai erau decat freo 3 4 si au zis ca nu mai primesc.L-a luat de la o reprezentanta Oroange.

| Bogdanys a răspuns:

Pai fara abonament costa 109 euro iar cu abonament costa 29 euro.