| Sofffie a întrebat:

Cat costa cel mai ieftin iphone sau ipod?

8 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Cel mai ieftin iPod este iPod Shuffle de 1GB - 49$ sau versiunea de 2GB cu 69$.
http://ipods.techfresh.net/apple-introduces-the-2gb-ipod-shuffle-for-69/

| Mary Marry a răspuns:

La orenge Iphone 3gs costa 79 euro la abonament iar la abonament platesti pe luna cam 20 euro.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

IPHONE-costa intre 200-700 lei cu abonamment si putin peste la mana a 2- fara abonament.

| ILied a răspuns:

Un Iphone la abonament vreo 7, 8 milioane. Fara abonament vreo 14, 15 milioane.

| R0b3r7o a răspuns:

200 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vre un iPhone sau iPod original te va costa mai mult... in jur de 800 de euro pentru iPhone si intre 500 si 830 de euro un iPod. Daca vrei sa nu fie original. eu mi-am luat iPhone cu 100 de $. bine era de la un prieten de familiebig grin.
fundissa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun si de calitate iphone costa 1000euroda nu cred kvrei din astabig grin oricum, costa peste 300 de euro un ipodhappy...eu am iphone 3 si am dat pe el 970 euro... e super tare!

| andrei007 a răspuns:

Ipod touch la istile 841 lei