| Sayoko a întrebat:

Cat costa sa stai o luna in Japonia?

Răspuns Câştigător
| さいゆき a răspuns:

Depinde daca ai la cine.
Eu am stat 3 luni anul trecut si m-a costat abia 2000 de euro (biletul a fost 1200 si restul i-am cheltuit pe tot felul de minuni de pe acolo).
Daca nu ai la cine sa stai atunci e mai greu pentru ca ai de platit hotel. Si daca stai in Tokyo nu va fi foarte ieftin.
Cel mai bine e daca stai la cineva.

3 răspunsuri:
| VivianKorea a răspuns:

Peste 1500 de euro funda?

| totElodia a răspuns:

Depinde de multe: straight face
1. In ce locatie (hotel, vila, apartament).
2. In ce parte a Japoniei.
3. Cate persoane sunt.
4. Cat si multe alte lucruri ca si: gradul de alimentatie, iesirile zilnice etc.

| totElodia a răspuns:

Oricum mai mult de 3000 de euro, pentru. ca Japonia este o tara extravagata.