| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un abonament pe UN AN la un bazin de inot? De exemplul Bazinul Olimpic din Cluj-Napoca.

Răspuns Câştigător
| RMihai a răspuns:

Pai eu ma duc la bazinu din parcu babes (de langa olimpic) si dau un 1 mil de lei vechi pe zece intrari care sunt valabile un an si stau cat vreau, daca nu ai mai fost bazinu ii inchis apa ii calda ii cat olimpicu. am vrut prima data sa ma duc la iulius mall la bazin sau piscina si era cam 5 6 mil un abonament pe un an cu intrare in fiecare zi, la olimpic ii cel mai ieftin cred de aia se duce toata lumea

1 răspuns:
| FAQ1 a răspuns:

Depinde, sunt din timisoara si la noi este cam 100-120 lei pe luna, pe an ar venii 1200 lei aprox., oiate la voi sunt alte preturi dar poti sa te orientezi