| YTBDrawingBase a întrebat:

Cat costa un BMX? cel mai ieftin pret.

Răspuns Câştigător
| Eleanorelle a răspuns:

Preturile nu sunt mici, dar asta pentru ca marcile sunt alese cu grija. La BMX am vazut un KHE DERRICK AM care costa 850 de lei, iar cel mai scump, 1250 de lei, costa un KHE 20TH. O bicicleta cross country, CUBE AIM, fara suspensie, costa 1400 de lei, cea mai scumpa este CUBE LTD PRO 2009, 3900 lei.

Bicicletele de oras pleaca de la 1600 lei, o KONA DEW in cazul acesta.
Daca vrei o bicicleta buna si nu prea scumpa: in jur de 300-400lei, iar un BMX bunicel si ieftin cam de la 700lei in sus.

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Asta depinde si de orasul in care stai, ca daca iti zicem noi cat costa unul din Timisoara si tu esti din Bucuresti sau Iasi normal ca ti l-am zis degeaba

| HotDark a răspuns:

Salut pai depinde. daca vrei sa il iei secand este mai ieftin cam 300 lei dar daca vrei sa iti iei nou incep de la 1000 lei in sus uite un site care sper ca te va ajuta : www.bmxmagazin.ro BAFTA;)

| vladys a răspuns:

Cel mai ieftin BMX este Jumper 400-500lei.Dar franele nu sunt stranse bine.Deci poti face accident. BAFTA.

| An0nymuSsS a răspuns:

Un prieten de al meu sia luat cu 300 lei unul nou din magazin cu peguri vopsit albastru aprins.Nu zic ca e urat dar daca vr un bmx calumea ti recomand outdoor e super by by lume.

| rockandrap a răspuns (pentru An0nymuSsS):

Pai am vazut la un magazin DHS bmx jumper cu 5 milioane si unu verde mai misto cu4, 50 milioane, dar daca nu suntem din acelasi orasi nu cred ca mai conteaza.

| undertigre19 a răspuns:

Cel mai ieftin este BMXUL dhs jumper veo 600lei asa si luat varumeo daca nu du-te la o firma de biciclete siintreba

| Boiciuc_Andrey_1998 a răspuns (pentru undertigre19):

De ista vreau sa imi iau si eu am auzit ca e destul de bunicel

| Similea_Samir_1996 a răspuns:

Intra pe bikexcs si vezi acolo

| alexghe1 a răspuns:

In praktiker este un bmx de 400 lei. iti spun ca de acolo mi-am luat si eu

| alexy2002 a răspuns:

Em am gasit bmx x-up la 799lei

| Tudosa_Razvan_1998 a răspuns:

Am vazut si la 30 lei...

| Anonim1112 a răspuns (pentru Tudosa_Razvan_1998):

Unde ai vazut la 30 lei? laughing

| Calin_Baraian_1972 a răspuns:

Intra pe okazii.com si cauta bmx ca este cu 260 lei