| brandusa_6214 a întrebat:

Cat de mult credeti in cartile de tarot?

Răspuns Câştigător
| www a răspuns:

Cartile de tarot chiar merg. Dar sa nu credeti ca tarotul are vreo legatura cu "ghicitoarele". Ele sunt doar niste tiganci care gasesc niste oameni indeajuns de prositi in cat sa creada toate tampeniile pe care le spun ele doar pentru ca au un pachet de carti de tarot in fata, oameni pe care ii fac sa vina mai des doar pentru ca le spun ca sunt blestemati de acum 1882118920912 de generatiilaughing si ca ele pot sa ii vindece.

Daca tarotul nu ar fi fost pe bune, oare ar mai fi existat pana azi? Nu cred.

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Deloc!

| selef a răspuns:

Putin spre deloc.

| just.for.you a răspuns:

Nu cred in asa ceva! e o prostie un mod de a face altii banilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in prima zi dupa divort

| brandusa_6214 explică:

Ideea ar fi...sa nu mi rapundeti cei care nu ati fost si nu v ati intalnit cu asa ceva inca.Ma intereseaza strict doar cei care si au putut face o parere dupa experienta proprie.

| gabydark a răspuns:

75%