| raduqu a întrebat:

Cat ma costa un drum de 10 kilemtri pe o masina motorina cu consum de 6.2 mediu cand motorina este 5.5 lei?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cine garanteaza ca aia 10 km o sa iti consume 6.2 Daca se merge bara la bara? Daca soferul baga piciorul in ea?

In al doilea rand... trebuie sa faci niste operatiuni de clasa a 5a. e chiar asa greu?

| francut a răspuns (pentru suntserios):

Asta e tema, nu te-ai prins?

| suntserios a răspuns (pentru francut):

Mai, nu m-am prins de data asta, ca am mai dat peste din astia care nu stiu sa fac 2 inmultiri

| francut a răspuns (pentru suntserios):

happy Sunt destui, e adevarat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar vai mi ai dat un vot nefolositor... stau in baie si plang. Pune mana si invata sa faci o impartire... exista calculator daca nu te descurci

| raduqu explică (pentru suntserios):

Userul anului wow... ce trist stai pe TPU si te certi cu oameni, iesi pe afara fa-ti prieteni nu mai fi un trist care sta toata ziua la pc!

| suntserios a răspuns (pentru raduqu):

Stii tu ce fac eu toata ziua... lol... e vineri seara si tu imi dai mie voturi nefolositoare si pe urma imi zici ca nu ar trebui sa stai la PC. Hai ca esti amuzant, penibil de amuzant. Invata sa faci o impartire ca e rusinos sa nu stii, mai rusinos decat sa stai la PC toata ziua asa cum crezi tu despre mine.

| francut a răspuns (pentru suntserios):

Si mie mi-a dat "nefolositor". Asta e dovada recunoscuta, ca e tema. happy