| MarinasChristy a întrebat:

Cat sunt obligat să lucrez daca semnez un contract cu glovo, pot sa lucrez doar sâmbăta și duminica in timpul liber daca așa vreau?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu crezi ca la servici mergi cand ai chef? Ai șef ăla i ti stabileste programul nu tu, el e seful tau nu tu esti seful lui, bani vrei dar muncă ioc.

| NonZarek a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Chill Cristi, calmează-te sa nu ți puste doamne ferește o vena la cap.

| Mirel4412 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Lucrezi cand vrei la glovo, doar uite te pe siteul lor.

| Irinelp a răspuns:

Depinde de tipul de contract de munca, dacă acesta este de timp plin sau timp redus de muncă, scrie pe contract câte ore de muncă trebuie să faci pe săptămână.