| PaulBOSS009 a întrebat:

Cat timp liber ai tu intro saptamana?

Răspuns Câştigător
| iuuliia a răspuns:

Păi, sunt ocupată toată ziua cu şcoala şi învăţatul şi pot să spun că am şi eu puţin timp liber după ora 8 când termin temele, dar atunci mă pun în pat şi adorm pe loc deoarece sunt obosită.
Pot să spun că am timp liber sâmbăta seara sau chiar uneori duminica. Depinde şi de câte lucruri mai ai de făcut.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cateodata am mai mult, altadata mai putin.

| Never4ever a răspuns:

Foarte putin...Imi ocupa foarte mult timp scola, temele, invatatul

| Ƨirenia a răspuns:

Umm...în fiecare zi după ora 2. Şi-n weekend.

| Innnaa a răspuns:

Depinde de cat de mult imi predau profesorii la scoala...de multe ori am cam 3-4 ore pe zi daca nu ma lalai la teme sau chiar 5-6 ore..nu stiu.

| andreea543 a răspuns:

Foarte putin.

| PaulBOSS009 explică:

Dar cel mai mult timp cat ai?