| jolidon a întrebat:

Cata lume de aici fumeaza iarba si ce parere aveti despre eabig grin?

6 răspunsuri:
| Abadonna a răspuns:

I lol'd...pe moment e ok dar daca tragi prea mult iti cam faci varza creierii...sa vezi cand incepi sa uiti tot felul de chestii laughing

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

E foarte buna!laughing

| grab a răspuns:

Iarba consumata cu moderatie si cu oameni de calitate face chiar bine.
Unde si asa sunt mari probleme de viata/comportament iarba mai lipsea.

Atfel, pe scurt despre celelalta adevarate droguri:

http://www.youtube.com/watch?v=zdiR_DoPLm0

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

E rea...

| IsBlacks a răspuns:

Esti cumva gabor\a?

| florinnna a răspuns:

Nu stiu. adica mie mi se pare ceva normallaughing:d fiecare cu placerile lui. eu nu am incercat pana acum. dar vreau happy