| mariacris98 a întrebat:

Cate carti ati citit in anul 2011?

15 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

| AndyIQ a răspuns:

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nici-o carte happy, asa cum nici in anul asta nu voi citii vreo unawinking

| MaTrIx8378 a răspuns:

Nici-o carte happy, asa cum nici in anul asta nu voi citii vreo unawinking

| master77 a răspuns:

Multe jumatati

| razvyy412 a răspuns:

4 carti deoarece imi place sa citesc ca aflu lucruri noi si interesante

| alalexandra a răspuns:

Aproape una

| Dany19 a răspuns:

Pai, sa vedem...
Anul acesta mi-am dezvoltat interesul pentru cartile gen FICTIUNE. Asta s-a intamplat cand am citit primele mele carti din acest domeniu: Invocarea, Revelatia si Rafuiala de Kelley Armstrong. Chiar mi-au placut aceste carti si daca as fi fost in locul autoarei as mai fi continuat. Apoi am mai citit Mai las-o moale cu fantomele, Zori de zi (nu am mai putut astepta filmul), Eve de Anna Carey, Pe jumatate moarta, evermore, Luna albastra, Nu plange sub clar de luna, Fior, Noua si scurta viata a lui Bree Turner (chiar ma bucur ca Stephenie Meyer s-a gandit sa scrie aceasta carte, mai ales pentru fanii Twilight), Blestemul din Swoon, Darul si inca mai am de citit multe carti. Chiar astazi am terminat de citit Paranormal de Kiersten White si mi-a placut foarte mult dar din pacate trebuie sa mai astept ceva timp pana va aparea volumul 2, cred ca se numeste Supernatural si Jurnalele vampirilor, in editie de chiosc, impreuna cu revista Bravo.

| Dany19 a răspuns:

*A si la cate am citit aproximativ 20.

| QUM a răspuns:

6,7 nu mai tin mintehappy

| TheYoyogabi a răspuns:

Eu am citit vreo 2/3 nu mai stiu sigur laughing chiar daca trebuia sa citesc vreo 6

| αntoniα a răspuns:

Eclipsa-Stephanie Mayer
Zori de zi-Stephanie Mayer
Padurea Umbrelor-Matt Haig
Vraja Fatala-Cliff McNish
Cum sa iti dresezi dragonul?-talmacita de Cressida Cowel
Cum sa fi un bun pirat-talmacita de Cressida Cowel
Iliada, Odiseea si Eneida(Repovestite pentru copii)-George Andreeascu(cred)hee hee
Deci.9 carti in anul 2011
P.S Am luat Iliada, Odiseea si Eneida separat
O zi buna!
kiss

| perryornitorinca a răspuns:

3 sau 4 dar pe fisa de lecturi pe care n.ea ceruto idioata d profa am pus 13(luate d p net) laughing))))

| tryhjf a răspuns:

Multe.

| Gh0sT0 a răspuns:

1 rezumat pentru la scoala