| ema1ih a întrebat:

Câte mere are Ioana dacă ea are 5 mere verzi și 3297468 roșii?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

23 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

| shadovv a răspuns:

Ioana, care probabil e redusa in materie de intelect detine suma dintre numarul de mere verzi si numarul de mere rosii. Adica mai exact are 3297473. Acesta dat fiind raspunsul doresc ca autoarea intrebarii sa se autodistruga din cauza presiunii creata de prostia acumulata in cutia craniana si din cauza durerii insuportabile de spate creata de surplusul de mere detinute.

| BiaSiAtat a răspuns:

Da unde le tine?

| PikaRawrr a răspuns:

3297468+5 normal!

| PikaRawrr a răspuns:

Aaa...rosii.nu mere rosi.5 atunci.am inteles si 3297468 mere rosi

| Ecou a răspuns:

2 oua!

| traficanta a răspuns:

5 mere ce sa faca cu rosiilelaughing)

| Yzzza a răspuns:

Pai...3297473.

| Christina_5671 a răspuns:

5 mere ( pentru ca 3297468sunt patlajele) ^^

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

5 mere

| SockyQ a răspuns:

Pai. Ioana are. 5 mere.
sau 3297473 mere?laughing

| GabitaGabii a răspuns:

5:d

| RamiFlore a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca atatea persoane au raspuns gresit.
Raspunsul corect: Ana are 5 mere (ne-ai spus ca sunt si VERZI )
si mai are...biata Ana si 3297468 rosii...dar intrebarea era cate mere are.deci ANA ARE 5 MERE laughing

| StarMagda a răspuns:

5 cumva?

| BăiBăiatule a răspuns:

| nutu222 a răspuns:

Logic 5

| αηηα a răspuns:

2 pere

| jp a răspuns:

5 merelaughing

| TboomOllie a răspuns:

| ZonaZoster a răspuns:

Logic 5 mere happy, iar cu rosiile ar putea face o salata buna laughing

| valericapal a răspuns:

3297468 +5=3297473

| LollA_8553 a răspuns:

Normal ca 5laughing