| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cate zile în opinia voastra minim iti trebuie intr-un sejur pe Litoralul Romanesc la Marea Neagra pentru a fi suficient ca să ai timp de baie de plaja și ca să vezi tot ce este interesant de vizitat pe Litoralul Romanesc?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e nimic interesant de văzut în Ro laughing mie 4-5 zile mi se par suficiente...

| AnaBejenaru a răspuns:

3-4 zile maxim, zic eu.
Nu prea ai ce vizita, și mersul la plajă tot timpul, baia în mare, plaja...devin anoste după 2-3 zile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu ce e interesant de vizitat pe litoral. Vreo 2-3 cetati vechi pe care le vezi intr-o zi. si poate acvariul din CT.
in rest de tine cata plaja si baie vrei sa faci. Eu dupa 3 zile de plaja m-am plitisit maxim

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

2 săptămâni.

| Michaeel a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, eu personal zic 4-5 zile, maxim o săptămână.

| 987632 a răspuns:

După părerea mea 4-5zile sunt suficiente, mai ales că după două zile ți se ia sa faci același lucru în fiecare zi

| Sebissss a răspuns:

Parerea mea sinceră 4 zile costinești blană tot ce vrei