| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cate zile / saptamani ati rezistat fără nici un pic de somn?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

36h cred

| DenisIonut01 a răspuns:

12 ore...

| AFR81 a răspuns:

Cred ca undeva la 40 de ore, fiind nevoit sa fac asta. Rezistam mai bine cand eram mic, acum nu mai pot. Totusi, e o prostie sa faci asta din plictiseala, sa faci experimente.

| LupCuBlog a răspuns:

48 ore

suntserios
| suntserios a răspuns:

48 ore

| Holiday a răspuns:

72h, deci 3 zile.

| ForeverAlone97 a răspuns:

In jur de 30 de ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 zile, apoi am ajuns la urgente.

| Alexandru250201 a răspuns:

Sincer eu nu pot rezista nici o noapte

| Crsiti92134 a răspuns:

Am rezistat 3 zile.

| gothicbat a răspuns:

3 zile.

| Ady117 a răspuns:

Eu 24 de ore, nu avea rost să încerc mai mult, deși puteam, dar era plictiseală.
Dar un om a rezistat și încă rezistă timp de câțiva ani buni, nu mai știu exact.
De fapt, el nu mai poate dormi nici o secundă.
S-au mirat și mediciilaughing

| QuelQui a răspuns:

O zi, dar am "recuperat" in 3-4 zile. Nu mai incerc.

| GabiCloud a răspuns:

Vreo 3 zile am rezistat fara somn.Am cazut in pat in timp ce ma schimbam si m-am trezit a doua zi de dimineata incercand sa procesez ceea ce s-a intamplat, pentru ca nu-mi mai aduceam aminte, zici ca eram dupa o betie.