| Chuck a întrebat:

Categoria: Timp liber. Din pacate, cam am timp liber.
Iata intrebarea: Astazi dimineata, cand ma duceam la domnul liceu, vorbeam despre desene. Si eu mi-am adus aminte de un episod din Dexter's Laboratory in care era vorba de un virus muzical care era in urechea lui Dexter, Dee Dee, etc. Ei in loc sa vorbeasca normal, cantau. Ideea e ca era o linie melodica. O vreau si eu, stie cineva?

3 răspunsuri:
| Chuck explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=DLH5CCzBi8g Am gasit episodul :)).

| livio70 a răspuns:

Laboratory 3d-laboratory theme o gasesti pa fisierulmeu.ro,am facut acum upload

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il stiu episodu