| xtembix a întrebat:

Cateva idei de poze pentru o sedinta foto?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mergi la o sedinta foto lucrezi cu un fotograf profesionist care iti indica el cum sa stai cu ce sa te imbraci. Stiu din propria experienta happy

Daca te referi la poze din astea... simple, uite-te si tu pe facebook la astia cu multe like-uri laughing

| xtembix explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, dar fotograful nu prea are experienta. Oricum, multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru xtembix):

Iti dau cateva idei... Daca tot happy Fiind vara cred ca ar fi frumos sa mergi la mare unde iti vin idei! Si incaaaaa (virgula) cate big grin Sau daca stai la munte cauta o pajiste inflorita happy Sau o padure frumoasa. Acolo gasesti "pozitii" sigur! Daca stai si la oras si departe de mare incearca vintage (daca iti place genul) daca nu, cauta un parc frumos si fa acolo pozele.

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Asta depinde și de condiții.
Poți să faci cu un efect de vintage pe lângă o clădire părăsită, picată.