| LoOvE a întrebat:

Cati bani de buzunar va luati cu voi atunci cand mergeti in excursie?

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

Depinde cat dureaza excursia, in ce loc se desfasoara, sunt multe aspecte la care trebuie sa te gandesti inainte sa iti faci o suma. Pentru mine, pentru o excursie de 2-3 zile, la 200 de Km de casa imi iau 1, 5 milioane vechi, desi sunt baiat. Acum pentru fete nu stiu cat va trebuie. laughing Numai bine.

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Depinde cat stau si unde. Pentru o zi 100 lei. Pentru 2 zile 150. Pentru banchet adica 3 zile, 400, tabara in tara 200 euro, tabara in afara 300-400 euro happy

| Broadband a răspuns:

100,200 ron?

| summertime a răspuns:

Depinde si cat stau. Daca stau o zi, doua imi iau in jur de 100-150 lei. Daca stau mai mult imi iau pana in 300-350 lei.

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Depinde de cate zile...eu am mers 3 zile si mi-am luat 1 mil.dar depinde si de bugetul familiei...cel mai sigur fa asa:30 lei pe zibig grin

| sereje a răspuns:

Cateva sute de euro.

| thegame9 a răspuns:

50-100lei depinde de cate zile staiwinking

| vio_9808 a răspuns:

Cat de multi pot scoate de la parinti laughing

| Kidutz99 a răspuns:

Sunt de acord cu "Vio"...
:devil)
Cat primesti atat ieibig grin

| Ioanamarat a răspuns:

Vreo 500.