| elisarktis a întrebat:

Cati dintre voi ati citit cartea "Torment"? de Stephen R. George?
Daca ati citit-o va placut?

Răspuns Câştigător
| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Sincer iti spun, ca mia- placut foarte mult, si merita sa o citesti.

2 răspunsuri:
| mihaielo a răspuns:

Da, mi-a placut

| elisarktis explică:

Azi am citit 193 de pagini da nu m-am putut abtine mereu imi autoziceam "mai o pagina si gata, mai o pagina si gata"de la pagina 90 incolo imi place idea de fata posedata biata Mellisasad trebuie sa o suporte pe April care intra in corpul ei, dar nu inteleg totusi ce e cu ea parca ar fi prietena cu April