| Dobitoc a întrebat:

Cati km/h ati prins cel mai mult cu bicicleta? (desigur cine a avut kilometraj)

6 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Aproape 50km/h in panta, si mi s-a parut mult. Din ce stiu cursierele pot depasi 60km/h, insa cu MTB la 35km/h deja mergi repede si depui efort. 80km/h cu o bicicleta de oras poti prinde: in cadere daca e distanta suficient de mare happy

| Dobitoc explică:

Eu am prins 48. 6 km/h big grin

| iakelclaudiu a răspuns:

Un coleg a zis ca prins 80 km/h cu bicicleta [cica aveam kilometraj] da nu il cred nici in ruptu capului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 56 km/h.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape 55 la vale.Imposibil sa prinzi mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape 55 la vale.Imposibil sa prinzi mai mult.