| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Cati prieteni aveti? credeti ca sunt prietenii adevarati?

9 răspunsuri:
| BoomBoomToxic a răspuns:

Am o gramada de amici.dar am o singura prietena adevarata care ma ajuta tot timpul si la greu si la bine.Este foarte amabila cu mine si nu vrea sa fie mai presus.Eu nu ii numesc pe toti "PRIETENI" prien e un cuvant mare.Pentru oamenii cu care stai asa.cand iti vine sau cu care vorbesti da'.asa.nu ai chef de el tot timpu sau pe care il barfesti si etc. exista un cuvant : AMIC.Amicu nu este un prieten.Prieten e un cuvant pentru un om la care ti si care te ajuta tot timpu'

| tpuareproblemetehnice explică:

@ ophiel sigur ca ies afara dar la ce ora
*se uita la ceas*

| xt9000 a răspuns:

Am multi prieteni dar din ei numa 2 sunt adevarati.fiindcaau fost langa mine cand aveam nevoie de ajutor, imi iau apararea si nu sunt prieteni cu mine pentru ca am ceva scump

| Skylar a răspuns:

1.suficienti
2.da
3.iesi afara? laughing

| pink10 a răspuns:

Am foarte multi prieteni, dar numai cativa sunt cei mai buni prieteni :X

| kakarotssj a răspuns:

Suntem un grup de pr buni cam 6 care ne stim de 11 ani, si avem intre 14-16 eu am 16 happy, pr pe langa astia mai am dar mai noi de cativa ani, fete multe amice cu care ma inteleg.Primii zic ca`s adevaratii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am foarte multi prieteni, dar cei pe care ii am stiu ca sunt adevarati!

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nam multi prietenistraight face...am doar o rpietena adevarata.ma cunosc cu ea de la gradinitsa.big grin

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Prietena* scuze de greseala