| PinkY a întrebat:

Caut de ceva vreme jocul Monopoly Deluxe, dar nu gasesc decat trial si am nevoie de full. Ma poate ajuta cineva? Dau multdorita fundita?

1 răspuns:
| catshome a răspuns:

E complicat daca vrei full. Pai da search pe google: torr, iar primul sau al doilea site gasit e cel bun, asa ca pe primul site cand il deschide scris sus Monopoly Deluxe, sau ce vrei tu si da search, iar apoi alege unul din jocurile "multdorite", alege unul din site-urile date(de preferat monova sau thepirateb...) si da Download this Torr... (P.S. Ai nevoie sa instalezi programul utorr, ca sa ti-l coboare si sa mearga cu ala) Sper ca te-am ajutat! BAFTA! si as putea primi multdorita fundita?