| kaTTsu a întrebat:

Caut Partener (asociat) pentru un server de Counter-Strike 1.6, el plateste hostingul servarului eu il fac, fac si redirectele si ma ocup si de partea administrativa.
Scopul meu este sa facem o comunitate frumoasa si de ce nu sa scoatem si un profit din asta.

4 răspunsuri:
| kaTTsu explică:

Mie nu imi vii cu un forum banal , ca nu stau sa caut eu acolo si sa fiu luat peste misto de copii de 12-13 ani abea sositi la pubertate, deci raspunsul tau este banal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici detalii : http://www.cs-gothic.ro/forum/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contatct id mtz_cs cineva vrea parteneriat ca? urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteazama la play_boy_raul_poli