| Florin_2297 a întrebat:

Caut si eu un cont de peste nivel 25 pe metin2 ro pe orice server. dati-mi pm cu numele si parola contului, dau funda :X, Gratuit daca se poate. Daca nu aveti asta e, poate e cineva ce se lasa de metin si vrea sa lase contul pe maini bune P. S. spamerii sa stea acasa

1 răspuns:
| Musique_7725 a răspuns:

Scuze dar nu cred ca nimeni nu ti ar da contul asa fara nimic... si in plus lv 25 eu l am facut in 3 zile pe ro ma crezi? asa ca incearca si tu cresti repede pana la 30. de la 30 in sus e un pic cam nebunie! papa