| Valentin200120 a întrebat:

Caut surse de informare despre supranatural, in special despre varvolaci si vrajitoare. Poate chiar si parteneri de investigatie.

7 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Hai in padurea Hoia din Cluj. Vezi ce investigatii iei de la tigani hotii de lemne de o sa vezi stele verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt vrăjitoare ce vrei bă?

Răspuns utilizator avertizat
| florin926481f a răspuns:

In primul rand cati ani ai?
In al doilea rand ar trebui sa stii ca este foarte greu sa gasesti informatii despre ce doresti tu dar ele sunt undeva.Candva au existat fiinte supranaturale si poate inca exista printre noi doar ca nu se lasa descoperite.

| Clearyourmind a răspuns:

Te ai uitat la prea multe filme