| skinwalker a întrebat:

Caut un joc da nu-i mai stiu numele. Era cu o bila si trebuia sa distrugi niste caramizi sau ceva genul.
Eu controlam un fel de bara de mouse (stanga-dreapta) si nu trebuia sa cada acea bila. Din caramizile alea sau ce`or fi ele mai picau si bonusuri (se facea bila de foc, sau bara aia devenea mai mare sau chestii de genul).
Stiu ca l-am jucat foarte mult timp dar chiar nu`mi amintesc acum numele.
Careva?

Răspuns Câştigător
| Sinedd a răspuns:

Dxball

3 răspunsuri:
| xl0llip0px a răspuns:

Http://jocuri.woow.ro/joaca-breakout-fullscreen-58.html ceva de genu? sau http://jocuri.bizi.ro/jocuri-miniclip/smashing-t9188905ed4p.html? nu prea stiu numele lor.insa.daca scrii pe google ceva de genu" loveste caramizile" poti gasi mai multe jocuri din astea =)

| InGeRaS_7597 a răspuns:

Pinball
Sper ca te-am ajutat.
fundita te rog frumos n-am niciuna happy

| ellalife a răspuns:

Ricochet! :) Il am si eu, este destul de funny!:P
http://www.jocuri-gratis.ro/jocuri-gratis/1/
Sper ca te-am ajutat!