| buca2 a întrebat:

Caut un prieten care sa fie dispus sa se aventureze cu mine intr-o calatorie in jurul europei cu bicicleta, cineva dornic sa iasa din rutina si pasionat de natura si sa vizitam europa poate america(am 17 ani)

2 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Admir dragostea pentru natura dar tu nu poti iesi din tara fara insotitor inca esti minor.Mai asteapta un an si gata drum bun

| s3a a răspuns:

Ehe se apropie iarna si eu sunt pasionat de natura sa calatoresc mai ales in jurul europei dar nu sunt posibilitati rolling on the floor America coool sa mai astepte sfarsitul lumii sa vad si eu calatorind spre america pe apa cu bicicleta=]]]]] (glumeam) iti dau id de messs sava_mihaita2000 poate intr-o zi o sa facem inconjurul europei sau al ameriicii pe bicicleta ar fi calumea calatoria/ sa bagi id de mess in lista =) sa vorbim pe mess. psss eu am 18 ani =] ai ca vorbim pe mess.