| BUBULINA a întrebat:

Caz SOCANT! Mielul cu chip de om!

http://stirileprotv.ro/......de-om.html
Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am vazut si eu stirea ieri. Ceva impresionant. M-a ingrozit.

lolita
| lolita a răspuns:

Probabil eu nu am imaginatie deoarece nu am vazut chipul de om.

| OnWeed a răspuns:

Asta e chiar socant si ingrozitor.

| Larette a răspuns:

Wow, asta chiar m-a socat.

| Larette a răspuns:

Pentru cei care au intrebat mai sus, spermatozoidul animalului nu poate fecunda ovulul uman si invers.Sunt mutatii genetice.

| mihaa a răspuns:

Poate raspunsul meu pare stupid dar. oare ciobanul nu a penetrat oaia? sunt multi nebunii pe lumea asta, am vazut si eu stirea la tv si ma socat,

| tarziu a răspuns:

Mersi de link...acum sigur nu mai am cosmar cu nevasta, am mielu' in fata. Daca e adevarat, lumea asta o ia din ce in ce mai rau la vale

| scumpikkk a răspuns:

Wow asta da stire
cum se explica asta? Un barbat intretinand relatii sexuale cu o oaie? Spuneti-mi ca nu-i adevarat!

| Black a răspuns:

Infiorator...

| Ploaia a răspuns:

Salut, sunt doar eu care vad doar niste mate?
Sincer nu vad niciun chip.