| maf a întrebat:

Cd-urile de playstation 2 merg si pe playstation 3?

3 răspunsuri:
| hrdcore a răspuns:

Nu, nu merg decat pe vresiunea de 60 Gb eu am versiunea de 80 gb de un an si am incercat jocuri de ps2 pe ea si nu merg, iti spun sigur ca merg doar pe cea de 60gb, intreaba-ma orice in legatura cu ps3.

primesc fundita?

| Geo17 a răspuns (pentru hrdcore):

Daca te pricepi asa bine, zi si mie cum sa joc fifa online pe ps3? Mi-am facut cont, si cand dau in meniu sa joc zice (numele userului meu) si connecting to ea servers! apoi zice failed! De ce? ce trebuie sa mai fac, conectiune la net este!
Ce trebuie sa mai fac?

| MissNobody a răspuns:

Da de la 2 la 3 merg, eu dar de la playstation 3 la 2 nu merg.winking